Értékesítő - Debrecen

Szeretnél a munkáddal jelentősen hozzájárulni egy nagy múltú és egyre dinamikusabban fejlődő fémipari vállalkozás működéséhez?

A fém épületelemek gyártásának egyik meghatározó cége, a Metál-Sheet Kft, ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat keres, teljes munkaidőben, a debreceni telephelyének irodájába.

Milyen feladatok várnak Rád:

  • Vevői igényeknek megfelelő fémipari termékeink ajánlása, értékesítése
  • Vevői kapcsolattartás erősítése
  • Partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése, megrendelések kezelése, és ezek utánkövetése
  • Versenytársak aktivitásainak figyelemmel kísérése
  • Javaslattétel az értékesítési területre vonatkozó akciókra, tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítására

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógép használat
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélcentrikus szemléletmód
  • Fontos számunkra, hogy jártas legyél építőipari ismeretekben, építész tervezői programokban, és ne okozzon számodra gondot egy műszaki rajz helyes értelmezése.

 Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Csapatunk összetartó. Rendszeresen tartunk megbeszéléseket.

A közvetlen felettesed az értékesítési vezető lesz, aki mentorként segíti a készségeid fejlesztését

Munkavégzés helye: 4002 Debrecen, Csereerdő utca 10.

Kérlek küldd el önéletrajzodat:

Korona Zoltán HR vezető részére

korona@korona-advisory.hu

+36 30 436 3644

Betöltés...