Targoncavezető

Bővítjük csapatunkat a Metál-Sheet Kft-nél! Debreceni központunkba targoncavezető munkatársat keresünk azonnali kezdéssel.

Csak néhány indok, hogy miért nálunk legyél targoncás:

  • Fő állás, bejelentett munkahely
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, dinamikusan fejlődő cég
  • Nappali munkarend
  • Havi bónusz
  • Jó hangulatú csapat
  • Változatos munkafeladatok

Miből fog állni a napi munkád, ha a munkatársunk leszel?

  • Oldalvillás targonca használata az áruátvétel, árukiadás során
  • Árumozgatás az igényeknek megfelelően

Ahhoz, hogy csatlakozhass csapatunkhoz, az alábbi feltételnek kell megfelelned:

  • Legyen minimum 8 általános iskolai végzettséged
  • Rendelkezz targoncavezetői jogosítvánnyal
  • Rendelkezz hasonló területen szerzett munkatapasztalattal

Munkavégzés helye:

4002. Debrecen, Csereerdő utca 10.

Jelentkezni a korona@korona-advisory.hu email címen, vagy a +36 30 436 3644 telefonszámon lehet.

Bízunk benne, hogy szimpatikusak lettünk számodra és találkozunk egy személyes beszélgetésen! Csatlakozz Te is csapatunkhoz!

Betöltés...